Referencie

Referencie od našich rodičov

Rodič absolventa 8. ročníka:

"Výber Wonderlandu hodnotíme ako jedno z našich najlepších rozhodnutí. Hodnotíme Janka, platí to ale asi o všetkých deťoch. Škola deckám poskytla neskutočne podnetné prostredie. Angličtina je iba bonus (na veľmi veľmi vysokej úrovni), zásadná je sebadôvera a samostatnosť. Keby sme sa mali znova rozhodovať, neváhali by sme ani chvíľu. Veľmi všetkým učiteľom ďakujeme."

Rodič žiačky 2.A a žiaka 6.A:

M.N: ,,Dobrá škola, odporúčam!"

Rodičia žiaka 1.A:

H.R. + Z. R:

,,Wonderschool škola poskytuje podľa nášho názoru vysokú kvalitu učenia nielen slovenského, ale aj anglického jazyka spojenú so záľubami a kreativitou našich detí. My ako rodičia sme nesmierne radi, že v triede je malý počet žiakov, pani triedna učiteľka Zdenka vie presne charakterizovať každého žiaka, a má individuálny prístup ku každému dieťaťu podľa potreby. Škola podporuje naše deti nielen akademicky, ale aj v osobnom a sociálnom vývoji. Učitelia sú ústretoví, otvorení k rodičom a keď je potreba sú schopní reagovať okamžite. Atmosféra na škole je veľmi príjemná. Samozrejme pre nás ako rodičov najdôležitejšie zo všetkého je aj to, že nášmu synovi sa na škole veľmi páči a každý deň s radosťou chodí do školy. Touto cestou sa aj chceme pani triednej učiteľke Zdenke, tiež pani učiteľke Evke a pánu učiteľovi Anthonymu, pani vychovávateľke Zuzke poďakovať,že vzbudili v našom dieťati ochotu a radosť učiť sa!"

Rodičia žiačky 2.A a žiaka 5.A:

M.Š. + M.Š.

,,Školu Wonderschool navštevujú obe moje deti. Škôlku tiež absolvovali vo Wonderlande. Vždy som chcela, aby moje deti zvládli na základnej škole anglický jazyk na vysokej úrovni. Systém výučby anglického jazyka na tejto, ktorý pravdepodobne nie je na žiadnej inej bilingválnej škole,  umožnil, aby deti vedeli výborne anglický jazyk už na prvom stupni bez stresov. Prispela k tomu aj úroveň a prístup vyučujúcich a učebnice, ktoré sú zo zahraničia. Za veľké pozitívum považujem vyučovanie matematiky a iných predmetov v anglickom jazyku, ktoré deťom umožňuje rozšírenie slovnej zásoby. Za dôkaz vysokej úrovne angličtiny považujem YLE skúšky Fleyers, ktoré deti zvládli už na prvom stupni.Deti samozrejme absolvujú aj vyučovanie v slovenskom jazyku. Počet hodín je síce skrátený z dôvodu vyučovania anglického jazyka, ale to nespôsobuje, že deti sú na nižšej úrovni v porovnaní s inými školami. V triede je menší počet detí, čo prispieva k tomu, že sa učitelia môžu venovať deťom a väčšinu učiva preberú v škole, resp. v školskom klube, takže nemávajú veľa domácich úloh. Pre nás má veľkú výhodu, že deti majú možnosť absolvovať krúžky v rámci školského klubu.

Na záver chcem poďakovať pani učiteľke Gáborovej, ktorá dokázala naučiť deti anglicky. Je to skutočne výborná učiteľka angličtiny. Musím zároveň oceniť vysokú angažovanosť a profesionalitu aj ostatných učiteľov a v neposlednom rade ich trpezlivosť a schopnosť nadchnúť deti."